Samsun Salıpazarı SYDV personel alacak

tarafından
Samsun Salıpazarı SYDV personel alacak

Samsun Salıpazarı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, büro görevlisi alımı yapacak.

İlan Detayları

– Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya lisans eğitiminde bilgisayar dersi (transkript) almış olmak. Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak.

– 4 Yıllık Yükseköğretim İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri, Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, PDR bölümlerinden birinden mezun olmak

– Erkek adaylar için en az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

Büro Görevlisi Unvanı ile alınacak personelde aranan şartlar:

1) 4 Yıllık Yükseköğretim İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümleri, Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, PDR bölümlerinden birinden mezun olmak

2) Erkek adaylar için en az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

3) İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme sınavında 2019-2020 Yılı KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

4) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak.

5) Vakfımızın bulunduğu İlçe sınırları içinde ilan tarihi itibarıyla en az 1 aydır ikamet ediyor olmak.

6) Görevini devamlı yapmasına engel bir durumun olmadığını, akıl hastalığı ve ya vücut sakatlığı ile özrü bulunmadığını, her türlü coğrafi ve iklim koşullarında görev yapabileceğini gösterir sağlık raporu (İşe alınması kesinleşen adaydan istenecektir.)

7) Bilgisayar sertifikasına sahip olmak veya lisans eğitiminde bilgisayar dersi (transkript) almış olmak. Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak.

8) Mesai saatlerinde ve mesai saatleri dışında devlet memurları liyakat kurallarına uymak.

9) Mülakat sonucunda işe girmeye hak kazanan personelin Güvenlik Soruşturması yapılacaktır. Olumsuz bir durumla karşılaşılması halinde Mütevelli Heyeti tarafından işe alımı iptal edilecektir.

10) Salıpazarı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti mülakat sonucunda personel alıp almamakta ve gerektiğinde mülakatı tek taraflı iptal etme konusunda serbesttir.