Hepsiburada’da Kasım “Efsane” geçti

tarafından
Hepsiburada’da Kasım “Efsane” geçti

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, kampanyaları, inanılmaz fiyatları, birçok sürpriz ve fırsatlarıyla bu yılki ‘Efsane Kasım’ı da başarılı sonuçlarla tamamladı.

Efsane Cuma’da Trafik 3 Kat Arttı 

Hepsiburada, ‘Efsane Kasım’ döneminde trafiğini önceki aylara göre %70 oranında artırırken ‘Efsane Cuma’da ise Hepsiburada’nın ziyaretçi trafiği normal bir günün 3 katına çıktı.

Hepsiburada uygulaması, Kasım ayında Android’lerde 5 gün, iOS’larda 6 gün boyunca en çok indirilen uygulama oldu. Ayrıca Hepsiburada’nın iOS cep telefonları uygulaması, Appstore’da 9 Kasım’da ‘günün uygulaması (App of the day)’ seçilmeyi başardı.

En Çok İlgi Gören Kategoriler: Moda, Beyaz Eşya ve Pet Shop

2020 Kasım ayına kıyasla bu yıl Kasım ayında Hepsiburada müşterilerinin en çok ilgi gösterdiği kategoriler moda,  beyaz eşyalar ve pet shop kategorileri oldu. Bunları televizyon, süpermarket, kozmetik kategorileri takip etti.

Moda kategorisinde Hepsiburada kullanıcıları sweatshirt, mont, bot çizme gibi ürünlere ilgi göstererek kışlık ihtiyaçlarını tamamlarken beyaz eşyada çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve fırınlar en çok satanlar arasında yerini aldı. Petshop kategorisinde ise en çok ilgi gösterilen ürünler kedi mamaları ve kedi kumları oldu. Hepsiburada kullanıcıları, süpermarket kategorisinde en çok deterjan, temizlik ürünleri ve şampuan satın aldı.

Kasımda Alındı Ocak’ta Ödenecek 

Bu yılki ‘Efsane Kasım’da da kaçırılmayacak 3 ana kampanya çerçevesinde birçok ürün grubunda sıra dışı sürprizler ve avantajlar sunan Hepsiburada, büyük ilgi gören ‘efsane ilklere’ de imza attı. Hepsiburada’nın bu ‘Efsane Kasım’ için hazırladığı ‘Şimdi Al Ocak’ta Öde’, ‘Efsane Gençlik’ ve ‘Paylaş Kazan’ kampanyaları dahilinde bütçelere nefes aldıran %70’e varan indirimler, ‘ikincisi 1 TL’lik özel ürünler’ gibi sürpriz fırsatlardan yararlandı.

E-ticarette Gaza Basıldı: 4 Dakikada 20 Araç Satışı, Efsane Ödül BMW 218i Coupe

Hepsiburada bu ‘Efsane Kasım’ döneminde yaşanan ek olarak, e-ticarette fark yaratan bir adım daha attı ve son derece zengin ürün yelpazesine arsa ve araç satışlarını da ekledi. Bir ilk olarak bu ‘Efsane Kasım’da %20 indirimli fiyatlarla sunulan 5 adet arsa, yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Yine çok avantajlı fiyatlarla sunulan 20 araç ise, sadece 4 dakika içerisinde satıldı.

Hepsiburada’nın bir kullanıcısı ise, yapılan çekiliş sonucu bu ‘Efsane Kasım’ın ‘efsane ödül’ü 2021 model bir BMW 218i Coupe’nin sahibi oldu.