keyboard_arrow_down Yaşam

Yaşam Sağlık Haberleri

Hatice Aslan: “Sete elimizde bavulla geliyorduk”

Bu yazı sabitlenmiştir.

Her hafta Zorlu PSM’de yaptıkları yüksek tempolu programın heyecanını pembe dosyalarından ilginç konuları çekip çıkararak izleyicilere aktaran, samimi bir dost sohbetinin yanı sıra konuklarının bilinçaltlarına ulaşarak ters köşe konuları konuşan Meriç Aral ve Efe Tunçer’in sıra dışı programı Teras Noir’ın bu haftaki konuğu usta oyuncu Hatice Aslan oldu.

Gözlerinizi Enfeksiyonlara Karşı Koruyun

Bu yazı sabitlenmiştir.

Dünyaya açılan bir pencere olan gözlerimiz, dış ortamla sürekli temasta olduğu için enfeksiyonlara da açık oluyor. DoktorTakvimi.com uzmanlarından Op. Dr. Hakkı Özgür Konya, göz enfeksiyonlarını önlemek için altın değerinde önerilerde bulunuyor. 

Yarının Kadın Yıldızları İstanbul Müzik Festivali’nde Sahnede!

Bu yazı sabitlenmiştir.

İKSV’nin düzenlediği İstanbul Müzik Festivali’nde TSKB iş birliğiyle yürütülen Yarının Kadın Yıldızları projesi, üstün yetenekli genç kadın müzisyenleri desteklemeye devam ediyor. Şimdiye kadar 53 gencin desteklendiği proje kapsamında Yeldeğirmeni Sanat’ta çekilen konserler, İKSV’nin YouTube kanalından izlenebiliyor.

İş dünyası güne kahve içerek başlıyor

Bu yazı sabitlenmiştir.

Çalışanların yüzde 47’si güne kahve içerek başlıyor. İş yerinin alışveriş yeri Avansas, hem çalışanlara hem de işverenlere kahve tüketim alışkanlıklarını sordu.

Yerli ceviz daha sağlıklı, lezzetli ve taze 

Bu yazı sabitlenmiştir.

Tüketicilerde yerli ceviz algısını oluşturmak isteyen ve yerli cevizin, ithal cevize göre daha kaliteli olduğunu belirten Ceviz Üreticileri Derneği Eş Başkanı Ömer Ergüder’in söylemi, bilimsel olarak da kanıtlandı.

Anadolu Sigorta, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Çağrısına Destek Oldu

Bu yazı sabitlenmiştir.

Anadolu Sigorta, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi’nin her yıl 25 Kasım ile 10 Aralık tarihleri arasında, kadınlara yönelik şiddetle mücadele için başlattığı 16 günlük aktivizm çağrısına katıldı. Bu kapsamda Genel Müdürlük binasını turuncu ışıklandırmayla aydınlatan Anadolu Sigorta, kadına yönelik şiddete karşı “#KayıtsızKalmayın” mesajıyla farkındalık yaratmaya devam ediyor. 

Trendyol, Paylaşma Günü’nde herkesi iyilik hareketine davet ediyor

Bu yazı sabitlenmiştir.

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, ülke koordinatörlüğünü Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı’nın (TÜSEV) yaptığı 30 Kasım #PaylaşmaGünü’nde milyonlarca müşterisini Sepette İyilik hareketi kapsamında sivil toplum kuruluşlarına destek olmaya davet ediyor. 

cialis bufalo çikolata