keyboard_arrow_down Güncel

Güncel haberler

TEB’de üç yeni üst düzey atama

Bu yazı sabitlenmiştir.

Türk Ekonomi Bankası’nda (TEB) 3 üst düzey atama gerçekleşti. Buna göre, 1 Ocak 2022 itibarıyla, TEB Faktoring Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Dr. Akın Akbaygil’in yerine TEB Faktoring Genel Müdürü Çağatay Baydar getirildi. Baydar’dan boşalan koltuğa TEB Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdüren Gülümser Özgün Henden atanırken, TEB Kurumsal ve Kurumsal Yatırım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcılığı görevine ise Ömer Yenidoğan geldi.

VODAFONE’DAN YENİ YIL KAMPANYASI

Bu yazı sabitlenmiştir.

Vodafone, müşterilerinin yeni yıl alışverişlerine özel kampanya düzenliyor. Vodafone’un Aralık kampanyasında Xiaomi Mi Band6 akıllı bileklik, JBL T125 Bluetooth kulaklık ve TCL L7 32 GB akıllı telefon gibi yeni yıla özel seçili teknolojik cihazlarda tarifeye ek peşin fiyatına 12 ayda ödeme fırsatı sunuluyor.

23 ARALIK HAFTASINDA SÜRPRİZ TEKNOLOJİK A101 MARKETLERİNDE!

Bu yazı sabitlenmiştir.

10.000’i aşkın marketi ile Türkiye’nin en yaygın perakende zinciri olan A101, bu hafta da televizyondan beyaz eşyaya, akıllı telefondan teknolojik aksesuarlara, küçük ev aletlerinden, kişisel bakım ürünlerine kadar pek çok farklı ürün çeşidiyle alıcılarını bekliyor…

Özyeğin Üniversitesi “GreenMetric Sıralaması”nda  Vakıf Üniversiteleri Arasında Üst Üste 3’üncü Kez Birinci

Bu yazı sabitlenmiştir.

Üniversite kampüslerindeki sürdürülebilirlik çalışmalarının ve yeşil alan oranlarının dünya çapında değerlendirildiği uluslararası UI GreenMetric sıralaması 2021 sonuçları açıklandı. Özyeğin Üniversitesi 80 ülkeen 956 üniversitenin yer aldığı sıralamada bir kez daha Türkiye’deki vakıf üniversiteleri arasında 1.’liği elde ederek, 2019 ve 2020’nin ardından üst üste 3’üncü kez ilk sırada yer aldı. Özyeğin Üniversitesi bu sonuçla dünyanın en çevre dostu 91’inci kampüsü oldu.

MICHELIN TÜRKİYE’DEN 25’İNCİ YILA ÖZEL KAMPANYA

Bu yazı sabitlenmiştir.

Michelin Türkiye, 25’inci yıla özel bir kampanya düzenledi. Michelin yetkili bayilerinden, Euromaster servis noktalarından ve michelin.com.tr üzerinden 31 Aralık 2021 tarihine kadar 4 adet Michelin lastik satın alanlar, 600 TL’ye varan araç bakım ve servis hizmetinin yanı sıra, çekilişe katılarak çeşitli hediyeler kazanma imkanına kavuşuyor. 

VODAFONE, TÜRKİYE’DEKİ MAĞAZALARINI YENİLİYOR 

Bu yazı sabitlenmiştir.

Müşterilerine en iyi deneyimi sunmayı hedefleyen Vodafone, yeni nesil perakende anlayışı doğrultusunda Türkiye genelinde mağazalarını yeniliyor. Değişen alışveriş alışkanlıklarına uygun olarak mağazalarını daha fazla çeşit ve yeni nesil ürünlerin sergilenebileceği alanlara dönüştüren Vodafone, aynı zamanda mağazalarına sürdürülebilir ve çevreci bir kimlik de kazandırıyor. 

Yeni Yılda En Özel Hediyeler OPPO’dan 

Bu yazı sabitlenmiştir.

Üstün teknolojiye sahip akıllı telefon modelleri, yüksek kaliteli kablosuz kulaklıklar ve akıllı saatlerini tüketicilerle buluşturan OPPO, yeni yılda da sevdikleriniz için birbirinden güzel hediye alternatifleri sunuyor.

cialis bufalo çikolata